Catering

W dowolnym miejscu i czasie, w klimacie restauracji.

Usługi cateringowe

Catering nie jedno ma imię. Zobacz
w jaki sposób możemy pomóc
w przygotowaniu Twojego przyjęcia.

Dla Gości chcących cieszyć się smakiem naszych potraw, nie tylko w naszej restauracji nad Zegrzem, możemy przygotować specjalne menu do odbioru własnego lub dostarczyć je wprost do Twojego domu. Poznaj szczegóły i możliwości naszej oferty cateringowej.

Skontaktuj się

+48 605 997 422
kontakt@zlotyokon.pl
ul. Warszawska 49, 05-140 Serock

Specjały z naszej kuchni, tam gdzie zechcesz

Nie jesteśmy typową firmą cateringową. W ramach usługi przygotowujemy oraz dowozimy wyśmienite potrawy, dostępne na co dzień w naszej restauracji. Usługi te cieszą się u nas dużą popularnością przez cały rok a w okresie świątecznym oprócz standardowych dań z karty, oferujemy również specjalne menu.

Możemy także podjąć się całościowej organizacji imprezy. Organizując przyjęcia z naszą pomocą, możecie Państwo być pewni, że zaproszeni goście będą zachwycać się smakiem oferowanych potraw oraz miłą, pomocną obsługą.

Miła i profesjonalna obsługa  naszego zespołu

Przygotowanie i odbiór dań, lub dostawa ich w pobliskie miejsce często nie wystarczy, podczas wymagających imprez. Dla wygody naszych Klientów, oferujemy możliwość wsparcia organizowanej imprezy prywatnej lub służbowej, asystą naszego zespołu kelnerów.

Podczas imprez organizowanych dla Klientów, nasz zespół dba o wszystkie szczegóły zarówno obsługi jak i organizacji. Tworzymy atmosferę restauracyjną, jesteśmy uprzejmi, kontaktowi i dbamy o należyty porządek. Klienci cenią nas za smak potraw oraz terminowość i dobrą obsługę.

Dopełnimy Twoje wydarzenie naszą kuchnią i towarzystwem.

Napisz do nas