Poznaj nas

Każdy powód jest dobry aby odwiedzić Zajazd Pod Złotym Okoniem. Po prostu ciesz się wyjątkową atmosferą i wspaniałą kuchnią.

Poznaj nas

W Złotym Okoniu spędzisz czas na swój ulubiony sposób

Zapraszamy do Złotego Okonia – miejsca, w którym znajdziesz wyśmienite potrawy. Nasze ryby pochodzą z najczystszych jezior, rzek i mórz całego świata. Restauracja i cały obiekt, znajduje się w komfortowym i relaksującym otoczeniu, w okolicy zalewu Zegrzyńskiego, w malowniczej miejscowości Serock.

Na miejscu organizujemy imprezy okolicznościowe, konferencje, spotkania biznesowe i rodzinne. Prowadzimy także sklep ze świeżymi i wędzonymi rybami oraz wyrobami mięsnymi. Nasze dania oferujemy również jako catering na przyjęcia okolicznościowe.

Capture the moment

Łączy nas Złoty Okoń

Jak powstawał Złoty Okoń?

Kiedyś historia dzisiaj tradycja

Zapraszamy do Złotego Okonia – miejsca, w którym znajdziesz wyśmienite potrawy.

Nasze ryby pochodzą z najczystszych jezior, rzek i mórz całego świata. Restauracja i cały obiekt, znajduje się w komfortowym i relaksującym otoczeniu, w okolicy zalewu Zegrzyńskiego, w malowniczej miejscowości Serock. Na miejscu organizujemy imprezy okolicznościowe, konferencje, spotkania biznesowe i rodzinne.

Prowadzimy także sklep ze świeżymi i wędzonymi rybami oraz wyrobami mięsnymi. Nasze dania oferujemy również jako catering na przyjęcia okolicznościowe. Poznaj nas bliżej – z rybami przyjaźnimy się od wielu lat

Dlaczego warto wybrać Złoty Okoń

Opieramy naszą działalność na pasji. Każdego dnia słuchamy Waszych opinii i podnosimy doświadczenie z wizyty w naszej restauracji. Spotkasz u nas:

  • wyłącznie świeże ryby,
  • relaksującą atmosferę,
  • przepyszne jedzenie.

Nasze ryby pochodzą z najczystszych rzek, jezior i mórz. Wszystkie dania przygotowujemy na miejscu, tylko ze świeżych produktów.