Noclegi nad Zegrzem – wkrótce

Kraina Złotego Okonia zaprasza Cię na dłużej. Zostań u nas kilka nocy.

Pokoje gościnne Złoty Okoń

Pokoje gościnne to szansa na wypoczynek
i poznanie malowniczej okolicy

W Złotym Okoniu oferujemy noclegi w komfortowych pokojach, o standardzie hotelowym oraz apartamentach. Zapewniamy duży wybór przepysznych dań serwowanych w naszej restauracji oraz możliwość korzystania ze wszystkich uroków okolicy.

Skontaktuj się

+48 22 782 69 59
hotel@zlotyokon.pl
ul. Warszawska 49, 05-140 Serock

Co oferujemy?

Pokoje

Apartamenty

Hotel w przygotowaniu

Zostaw swój adres e-mail abyśmy mogli Cię
poinformować o uruchomieniu pokoi.

Wyposażenie

Komfort i wygoda w każdym pokoju

Kiedy warto zanocować?

Po przyjęciu okolicznościowym

W restauracji Złoty Okoń organizujemy imprezy okolicznościowe, rodzinne, małe wesela oraz spotkania biznesowe. Nocleg po przyjęciu to dobry wybór dla rodziny lub gości przyjeżdżających z daleka, lub dla części zespołu po firmowej imprezie integracyjnej lub konferencji.

Kiedy zwiedzasz okolicę

Złoty Okoń to również świetne miejsce na odpoczynek po długim dniu spędzonym nad jeziorem. Po sycącym posiłku w naszej restauracji, zabawie na świeżym powietrzu lub intensywnym zwiedzaniu okolicy, możesz komfortowo wypocząć w naszych pokojach gościnnych.

Podczas delegacji / workation

W Złotym Okoniu możesz jednocześnie pracować i odpoczywać. Wybierając nasze pokoje w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego, możesz komfortowo realizować cele zawodowe. W trakcie pobytu zapraszamy do naszej restauracji w celu poznania wyjątkowych dań rybnych i mięsnych.