O nas

smacznie

Najlepsze ryby…

Nasz sklep, jak i późniejsza smażalnia udowodniły, że wybieramy wyłącznie świeże składniki, nie korzystając z żadnych konserwantów. Na to samo postawiła nasza restauracja, otworzona w 2001 roku, gdzie dodatkowo zwróciliśmy szczególną uwagę na wygodę naszych gości. Gwarantując im nie tylko ryby pochodzące z najczystszych jezior, rzek czy mórz z całego świata, ale również komfortowe i relaksujące otoczenie sprawiliśmy, że mogą się poczuć u nas jak w domu.

tradycja

…a wszystko zaczęło się od…

… pasji. Pasji do wyśmienitego jedzenia i związanych z nim przepięknych zapachów i smaków. Chcąc podzielić się tymi odczuciami otworzyliśmy nasz sklep rybny w Serocku, jeszcze w latach 80-tych. Jednak na tym nie skończyliśmy – rozmowy z naszymi Klientami pozwoliły nam zrozumieć, że zależy im nie tylko na kupieniu składników na danie, ale również na ich skosztowaniu w komfortowych warunkach. Dlatego też w 1996 roku otworzyliśmy naszą smażalnię, co okazało się kolejną doskonałą decyzją.

usługi
nasza restauracja
Imprezy okolicznościowe
Organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe.
Restauracja dysponuje dwoma salami.
Do dyspozycji gości jest także bar, taras, staw, ławki oraz dwa place zabaw.
Restauracja
To, co możemy Państwu zagwarantować to całkowity relaks oraz przepyszne potrawy. Głęboko wierzymy, że jedno idzie w parze z drugim – osoba nie jest w stanie cieszyć się smakiem, jeżeli stresuje się codziennymi problemami. Dlatego Restauracja „Złoty Okoń” kładzie równie dużą uwagę na jakość jedzenia, jak i wysoki komfort każdego pomieszczenia.
Catering
Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji imprez cateringowych. Możemy zorganizować przyjecie w dowolnym miejscu i czasie.
Bar Bistro
Punkt szybkiej obsługi z kurczakiem z rożna, zupami, daniami "na gorąco".
Dogodna lokalizacja
Zajazd Złoty Okoń położony jest w dogodnej dla Państwa lokalizacji. Posiadamy duży, prywatny parking dla Gości oraz plac zabaw dla dzieci.
Plac zabaw
Dla naszych młodszych gości stworzyliśmy dwa place zabaw.
dlaczego warto wybrać
złoty okoń
100% świeże
produkty

Dania serwowane Państwu są zawsze ze świeżych produktów.

 

przepyszne
jedzenie

Dzięki szerokiej gamie dań, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

przyjazna
załoga

Nasz doświadczona Załoga chętnie pomoże i doradzi Państwu.

 

relaksująca
atmosfera

Położona w zaciszu, z dobrym dojazdem oraz smacznym jedzeniem restauracja zadba o Państwa dobre samopoczucie.